HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

image

2011’den beri faaliyet gösteren ve Sakarya’nın ilk,en büyük organizasyon mekanı olma özelliğini elinde bulunduran İnci Park, 6.000m2 arazi içinde doğa ile bütünleşebileceğiniz yemyeşil bir alana kurulmuştur.

İnci Park şehir merkezinde bulunmakla birlikte, teknolojik unsurlar ile desteklenmiş ve son derece şık olarak dekore edilmiş modern yerleşkesi ile davet ve organizasyonların vazgeçilmez mekanı haline gelmiştir.

Esmer grup tarafından faaliyete geçirilen İnci Park, 2014 yılından itibaren yenilenmiş, köklü olduğu kadar modern de bir yapı edinerek hizmet vermeye başlamıştır. İnci Park kır bahçesi,200 kişiden 2.000 kişiye kadar olan olağanüstü kapasitesi, İnci cafe&restaurant hizmeti, çocuklar için yapılandırılmış oyun alanları, 300 araç kapasiteli otoparkı, kurumsal toplantılar için uygun lüks kapalı salonu ve her türlü davet ve etkinlik için biçilmiş kaftan olan yemyeşil bahçeleri ile dört mevsim hizmet vermektedir.

Kusursuz servisi, zengin menüsü, modern dekorasyonu ile misafir memnuniyetine özen gösteren İnci Park,en ufak detayı bile atlamadan çalışırken sizlere sadece sunulan hizmetten keyif alarak eğlenmesi kalıyor.

İnci Park


Adres:

Ozanlar Mahallesi
Prof.Dr.Sebahattin Zaim Bulvarı
No:22 Esmer AVM Yanı

Telefon:

0 264 373 66 14
0 533 248 08 58